Skip to main content
Zarejestruj się
Logowanie
Koszyk
(0)
Przechowalnia
Ostatnio widziany
5.03.2020
Powiadom mnie gdy będzie dostępny
58,66 zł
Dostawa do UK zawsze tylko £1.90! (
Sprawdź!
)
Ilość:
lub
(...) Największym mitem ekonomicznym odnoszącym się do polityki mieszkaniowej jest przekonanie, że zapewnienie "dostępności" wymaga dokonywania przez rząd interwencji na rynku mieszkaniowym, z zastosowaniem subsydiów, kontroli czynszów czy innych środków umożliwiających osobom o skromnych lub niskich dochodach uzyskanie własnego miejsca na ziemi, bez płacenia rujnujących kieszeń cen za domy czy mieszkania (...). Thomas Sowell
Książka Fakty i mity w ekonomii - wysyłka UK tylko £1.90.
Irlandia i inne kraje - sprawdź informacja na stronie "dostawa".
Skip to similar books
Polecamy!
-5%
53,30 zł
56,11 zł
Pułapka Dlaczego ekonomiczne myślenie blokuje innowacje i po... [Twarda]
Jacek Giedrojć
-5%
67,71 zł
71,27 zł
Ile trzeba zarabiać, żeby być szczęśliwym? Oraz 12 innych py... [Miękka]
Kamil Fejfer
,
Łukasz Komuda
-41%
38,83 zł
65,47 zł
Mniej znaczy lepiej O tym, jak odejście od wzrostu gospodarc... [Miękka]
Jason Hickel
55,45 zł
Błysk! Potęga przeczucia [Twarda]
Malcolm Gladwell
-36%
15,78 zł
24,56 zł
Zagadnienie rządu [Miękka]
Roman Dmowski
-11%
38,86 zł
43,78 zł
Idee i ideologie we współczesnym świecie [Miękka]
66,74 zł
High end Dlaczego potrzebujemy doskonałości [Twarda]
Bartosz Pacuła
-49%
28,33 zł
55,10 zł
Elitarne pieniądze [Miękka]
Tomasz Roy-Szabelewski
Skip to product details