/
Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce
Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce
Anna Szelągowska
,
Artur A. Trzebiński
,
Wojciech Orzechowski
Out of stock
Ostatnio widziany
17.08.2023
Notify me when available
74,07 zł
lub
„Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce" to pionierska monografia przygotowana przez doświadczonych naukowców i praktyka, którzy od lat związani są z rynkiem nieruchomości. Zawarta w monografii wiedza może stanowić przekaz do osób, które zamierzają:
• zainwestować na rynku nieruchomości,
• związać swoją karierę zawodową pośrednio lub bezpośrednio z rynkiem nieruchomości,
• poszerzyć lub uporządkować posiadaną wiedzę z tego zakresu.
Książka „Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce" to kompleksowo ujęta problematyka finansowania nieruchomości z perspektywy zarówno instytucji rynku finansowego, jak też sprzedających i kupujących:
• pozwala uporządkować wiedzę z zakresu funkcjonowania rynku nieruchomości oraz mechanizmów finansowania inwestycji,
• wskazuje na możliwości i ograniczenia aktywności biznesowej opartej na nieruchomościach,
• zawiera szybkie, wstępne metody oceny efektywności inwestycji w nieruchomości,
• nowością jest także gruntownie opisany proces flipowania na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych.
Książka Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce - wysyłka UK tylko £1.90.
Irlandia i inne kraje - sprawdź informacja na stronie "dostawa".
Skip to similar books
Polecamy!
70,12 zł
Inwestowanie w nieruchomości na rynkach międzynarodowych [Miękka]
Marta Anastazja Wiśniewska
81,21 zł
Psychologia pracy Podstawowe pojęcia i zagadnienia. Wydanie ... [Miękka]
Anna Lubrańska
-32%
75,66 zł
112,04 zł
Rachunkowość zarządcza Analiza i interpretacja [Twarda]
-15%
38,94 zł
45,83 zł
Jak zorganizować własną firmę i pomnożyć majątek [Miękka]
Janusz Gawryś
,
Ewa Muc
56,10 zł
Negocjacje w praktyce Jak osiągać cele w biznesie i życiu pr... [Miękka]
Paweł Kowalewski
54,24 zł
Business matters [Miękka]
Elżbieta Jendrych
,
Halina Wiśniewska
91,37 zł
Rozbiórki budynków i budowli [Miękka]
Anna Rawska-Skotniczny
,
Artur Margazyn
45,52 zł
Matematyka Podręcznik dla studentów kierunków ekonomicznych [Miękka]
Dorota Pekasiewicz
Skip to product details
Similar books
52,65 zł
Bankowość hipoteczna i rynek nieruchomości [Miękka]
Marcin Sitek
126,49 zł
Rynek finansowy i jego mechanizmy Podstawy teorii i praktyki... [Miękka]
Wiesław Dębski
More
Dane bibliograficzne / Bibliographic info
Rodzaj (nośnik)
/ Type of product
książka / book
Dział
/ Department
Książki i czasopisma / Books and periodicals
/ Title
Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce
/ Published in year
2019
Rodzaj oprawy
/ Binding type
Miękka
Wymiary
/ Size
16.5x23.5
Liczba stron
/ Number of pages
198
Ciężar
/ Weight
0,328 kg
ISBN
9788381021838 (9788381021838)
EAN/UPC
9788381021838
Miękka
2024
Dostępna
[pokaż]
książka / book
Miękka
2021
Niedostępna
[pokaż]
Skip to books related via tags
Customers who bought this item also bought
-7%
101,91 zł
109,19 zł
Teoria pieniądza i kredytu [Twarda]
Ludwig Mises
66,69 zł
Skazany na trening Zaprawa więzienna [Miękka]
Paul Wade
54,91 zł
ABC Jak inwestować w nieruchomości [Miękka]
Ken McElroy
-7%
56,26 zł
60,30 zł
Inwestowanie w jednej lekcji Giełda w warunkach kryzysu Bezp... [Miękka]
Mark Skousen
65,07 zł
Jak Google Bono i Gates trzęsą światem dzięki metodzie OKR M... [Miękka]
John Doerr
86,65 zł
Czysty kod Podręcznik dobrego programisty [Miękka]
Robert C. Martin
28,76 zł
Rysowanie krok po kroku Emocje [Miękka]
Opracowanie Zbiorowe
116,19 zł
Pieniądz kredyt bankowy i cykle koniunkturalne [Twarda]
Jesus Huerta De Soto
8,67 zł
Nauka pisania Ćwiczenia w kaligrafii Część 2 [Miękka]
Beata Guzowska
46,67 zł
Zjedz tę żabę / Zjedz tę żabę Workbook Pakiet [Miękka]
Brian Tracy
Anna Szelągowska
76,01 zł
Zofia Zawadzka
92,22 zł
Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce [Miękka]
Anna Szelągowska
,
Artur A. Trzebiński
,
Wojciech Orzechowski
121,04 zł
View
Współczesna bankowość inwestycyjna [Miękka]
Anna Szelągowska
66,29 zł
View
Finansowanie społecznego budownictwa mieszkaniowego [Miękka]
Anna Szelągowska
pokaż wszystkie (10)
Wojciech Orzechowski
92,22 zł
Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce [Miękka]
Anna Szelągowska
,
Artur A. Trzebiński
,
Wojciech Orzechowski
58,48 zł
View
Zarabiaj na nieruchomościach [Miękka]
Wojciech Orzechowski
74,07 zł
View
Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce [Miękka]
Anna Szelągowska
,
Artur A. Trzebiński
,
Wojciech Orzechowski
85,98 zł
View
Finansowanie nieruchomości w teorii i praktyce [Miękka]
Anna Szelągowska
,
Artur A. Trzebiński